Teknoloji

Alan Wake 2 Yine Arttı: Güncel Fiyatlar Ne Kadar?

Bugün satışta Alan Wake 2 yeniden fiyatlandırıldı . Uzun süredir oyuncu olarak moralimizi bozan durum tüm hızıyla devam ediyor. Peki devam filmi ne kadara mal oldu? Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  Daha Kötü Günler Yakın: Steam Türk Lirası Desteğini Kesiyor!


Bir Artış Haberi Daha: Alan Wake 2 Yine Arttı

Bildiğiniz gibi Alan Wake 2 ön siparişe açıldığında Epic Games mağazasında standart sürüm 322 TL, Deluxe sürüm ise 452 TL idi. Mayıs ayında standart versiyon 599 TL’ye, Deluxe versiyon ise 839 TL’ye yükseldi. Benzer bir durumu PlayStation ve Xbox mağazalarında da görmüştük. Bugünkü gelişmeyle birlikte Alan Wake 2 yeniden fiyatlandırıldı.

Oyunu henüz satın almadıysanız Epic Games mağazasından satın almanız halinde ödemeniz gereken bedel artık standart versiyon için 912 TL oldu. Deluxe versiyonu 1278 TL idi.

Oyunun PlayStation ve Xbox mağazalarındaki versiyonlarının da arttığını söyleyelim. Şu anda her iki mağazada da standart versiyon 1099 TL, Deluxe versiyon için ödenecek tutar ise 1499 TL oldu.

Dün ambargonun kalkmasının ardından inceleme puanları açıklanan Alan Wake 2, oyun kanallarından oldukça yüksek puanlar aldı. The Game Awards 2023 şovunda Yılın Oyunu ödülüne güçlü bir aday olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Peki oyunu artışlardan önce mi satın aldınız? Oyunu henüz oynamadıysanız beklentileriniz neler? Niyetinizi aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu