Haber

Canan Kaftancıoğlu’dan “kuru” iddia! AK Parti’yi suçladı

CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, baskın sonrası temsilciliğin fotoğrafını paylaştı.

CHP bayraklarının yırtılarak yere atıldığı, afişe ise Kemal Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafı ile yazılar yazıldığı görüldü.

“PENCERELERE RTE YAZARSANIZ KAÇ YAZAR!”

Canan Kaftancıoğlu, söz konusu saldırının ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Kaftancıoğlu şu ifadeleri kullandı;

Ataşehir Örnek Mah. Temsilimize saldırıp yok edenlere ve 3 defa (kuru olduğu tahmin ediliyor) ateş açanlara bu kalbi veren ve bu şartları yaratan, iktidardakilerin siyasi anlayışı ve kaygılarıdır. Biz korkmuyoruz ama bence siz de korkuyorsunuz. Korkacak çok şeyin var! Hatta vatandaş Kılıçdaroğlu’nu yüreğine yazdı. Pencerelere RTE yazarsanız, kaç yazar! Saldıranlar, kışkırtanlar, bu ortamı yaratanlar sorumludur ve sorumluları bir an önce sorumluları bulmaya davet ediyorum. 14 Mayıs’tan sonra AKP dahil hiçbir siyasi parti böyle bir durum yaşamaz. Aradaki fark bir kez daha fark edilsin diye: Bu seçim, şiddet ve sefaletten başka bir şey yapamayan vandalların ortasında, vatandaşın parasıyla eğlenmeye devam etsinler diye yapılacak seçimdir. Bu saatte bile vatandaşın iradesini korumak için!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu