Haber

Fatih Terim onun için seferber oldu! Galatasaray’dan resmen ayrıldı

Transferi 2020 yılından bu yana Galatasaray’da olan oğlucan Çağlayan, sarı-kırmızılı takıma veda etti.

“Kendisine BAŞARILAR DİLİYORUZ”

Galatasaray, açıklamasında, “Oğulcan Çağlayan’a Galatasaray formasıyla verdiği emek ve katkılardan dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz!” dedi. Sözlerine yer verdi. Çağlayan’ın yeni adresi Gaziantep FK olacak.

“GALATASARAY’A ULAŞTIĞIMDAKİ HEYECANIMI HALA HİSSEDİYORUM”

Oğulcan Çağlayan veda paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Eylül ayıydı, 17 yaşına yeni girmiştim. Hatırlıyorum, hafta içi bir gündü. Florya’dan beni alacak arabayı beklerken yüzümü Futbol Akademisi binasına çevirdim. Herkesten istediğim bir şey vardı. kalbim: bir gün tekrar Florya’ya dönmek… Uzun mesafeler, birçok dezavantaj… Yolu geçip Galatasaray’a ulaştığımda hala heyecanımı ve kalp atışlarımı hissediyorum.

“ERDEN TİMUR’A TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Bugün ayrılık zamanı. Sahada elimden geleni yaptım ve 24 saatimi Galatasaray’a yakışır şekilde yaşamaya özen gösterdim. Burada eş ve baba oldum. Kalbimde her zaman özel bir yeri olacak. Galatasaray’ın kapılarını bana açan teknik direktörüm Fatih Terim’e, liderlerimize, tüm yöneticilerimize, birlikte çalıştığım takım arkadaşlarıma, teknik ve idari ekiplere, kulüp çalışanlarına, Galatasaray’ın büyük taraftarına ve taraftarlarıma teşekkür ediyorum. Desteği için sevgili Erden Timur’a çok teşekkür ederim, benim için anlamı çok büyük. Güle güle…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu