Haber

Ödüllü e-spor turnuvası için başvurular uzatıldı

Malatya’nın Battalgazi Belediyesi tarafından organize edilecek olan ve çok yakında Valorant ile Türkiye’nin en sevilen oyunlarından League of Legends’ın yer alacağı “Liselerarası Online E-spor Turnuvası”na yoğun başvurular nedeniyle katılım için son gün. 18 Aralık olarak değiştirilmiştir. .

Battalgazi Belediyesi, e-spor dünyasının heyecanını dünyanın her yerinden milyonlarca gencin yoğun ilgi gösterdiği Battalgazi’ye taşıyor. Tüm dünyayı kasıp kavuran elektronik sporlara (e-spor) özel bir etkinlik düzenleyecek olan Battalgazi Belediyesi, yakında Valorant ve League of Legends’ın yer alacağı “Liseler Arası Online E-spor Turnuvası”na başlayacak. 28 Kasım’da ülke genelinde en popüler oyunlardan biri. da verdi. Battalgazi Belediyesi’nden Malatya Gençliği Spor İl Müdürlüğü, Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye E-spor Federasyonu işbirliğiyle düzenlenecek Liselerarası Online E-spor Turnuvası’na gelen yoğun başvuru nedeniyle katılım tarihinde değişiklik yapıldı. Valorant ve League of Legends olmak üzere iki maçın yer alacağı turnuvanın son başvuru tarihi 18 Aralık’a kadar uzatıldı. Sürenin uzatılması nedeniyle 19 Aralık’ta başlaması planlanan bu özel turnuvanın başlangıç ​​tarihi ise 19 Aralık’ta başlayacak. 25 Aralık’ta yapılacak.

Malatya’daki tüm lise öğrencilerine ücretsiz olarak verilebileceği bu özel turnuvaya katılmak isteyen E-sporseverler, www.esportsleagueturkey.com web sitesi üzerinden ücretsiz başvuru yapabilecekler. Turnuvada dereceye giren sporculara Valorant oyununda 100.000 VP, League of Legends oyununda 100.000 RP verilecek. Heyecan ve rekabet dolu bir atmosferde gerçekleştirilecek olan Liseler Online E-spor Turnuvası, Youtube ve Twitch kanallarından da canlı yayınlanacak. – MALATYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu